Türkçe English

Ürün Arama
Kurumsal
Yüksel kollektif şirket olarak 1987 yılında 200 m2 bir atölyede endüstriyel mutfak ekipmanları üzerine faaliyetimize başladık. 1993 yılından itibaren anonim şirket statüsünde sürdürmekteyiz. 2003 yılında İzmit-Kandıra da 44.500 m2 üzerine 11.000 m2 kapalı alanda kurmuş olduğumuz fabrikamızda üretimimize devam etmekteyiz. 2002 yılından itibaren, mutfak projelerine yönelik geniş çaplı üretimi bırakarak, Portashelf markası ile birlikte üretimimizi standart ürünlere yönlendirdik. Böylece Türkiye'nin ilk patentli yerli üretim raf markası olarak, Portashelf i tüm pazara sunmuş olduk. ISO 9001 ve TSE belgeleri ile, fabrikamızda şu anda, pazarda lider konumda olduğumuz rafın paslanmaz ve boyalı olarak üretiminin yanısıra, davlumbaz fitreleri, otomatlar, GN tel ızgaraları gibi ürün çeşitlerinin içeren mutfak yardımcı malzemeleri üretilmektedir.
Misyonumuz
Konusunda standart, ucuz ve kaliteli mal üretimini gerçekleştirmek, arge çalışmaları ve otomasyon ile üretimde verimlilik artışını sağlamak, yeni ürünleri pazara sunarak; rekabet gücünü sürekli kılmak, kırsal alanda istihdam sağlayarak; sektöre ve topluma katma değer sağlamaktır.
Vizyonumuz
Dinamik ve kurumsal bir organizasyon ile raf üretiminde markalaşarak, iç pazarda lider, uluslararası pazarda pay sahibi olmak.

Tüm Hakları Yüksel Endüstriyel Ürünleri Turizm Yatırımları San. Tic. A.Ş 'ye Aittir    

Design By aKare Bilişim 
553 sayılı KHK'nın 17. maddesi gereği Tasarımın kullanılması hak ve yetkileri münhasıran tasarım hakkı sahibinindir. Yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları YÜKSEL ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER TURİZM YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm hakları saklıdır.